Vodafone Faturasız Esnek S Tarifesi Her Yöne 750dk 5000 sms 2gb+2gb internet 22 TL

Vodafone'dan yepyeni bir tarife daha. Esnek tarifelerin en yenisi ve faturasız hatlara özel Esnek S tarifesi ile ayda 22TL ödeyin Her Yöne doyasıya 750 dakika, 5000 SMS ve 2+2GB internet fırsatını yakalayın. Tarife hakkında detaylı bilgi için sayfamıza ve vodafone.com.tr 'ye göz atabilirsiniz. Mutlaka bu kampanyayı değerlendirme listenize alın.

Vodafone muhteşem bir tarifeyle 2016 yılına başlıyor. Numarasını vodafone’a taşıyan aboneler aylık 22 TL ücretle her yöne 750 dakika, 2gb internet 5000 sms yanında geceleri 00:00-06:00 arası geçerli ekstra 2gb internet kullanıyor. Vodafone esnek s tarifesine geçmek için;

Vodafone Faturasız Esnek S Tarifesi 

detaylar: http://www.vodafonefreezone.com/esnek-s

• Önce Vodafone’a geçiyorsun, Faturasız Esnek S Tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra geceleri 00.00-06.00 arasında geçerli 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ GECE yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• 00.00-06.00 arasında geçerli 2GB interneti tarifene ek anında kapıyorsun!
• Faturasız Gece 2GB paketinden faydalanmak için her gece 00:00’da internetini kapatıp yeniden açman gerekiyor. Bu çok önemli sakın unutma!

1. Esnek tarifelerde yaş kısıtı var mı?
Esnek tarifelerden yararlanmak için 7-26 yaşları arasında olmalısın. 26 yaş altındaysan ve hattın ailenin üzerineyse kendini kullanıcı olarak tanımlatarak da yararlanabilirsin.

2. Faturasız Esnek S Tarifesinden kimler yararlanabilir/kimler yararlanamaz?
Yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Vodafone’a gelenler yararlanabiliyor. Tarifeye geçiş esnasında numaranın son 30 gün içerisinde başarılı bir şekilde Vodafone’a taşınmış olması gerekli. Numara taşıma avantajından yararlanacaksan ve daha önce hatlarını Vodafone’dan başka bir operatöre taşımışsan, numaranı tekrar Vodafone’a taşındığın tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalı.

3. Faturasız Esnek S Tarifesine nasıl geçilir?
Vodafone’lu değilsen öncelikle en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelmelisin. Numaranı Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir Vodafone FreeZone hattı alarak Faturasız Esnek S Tarifesine geçebilirsin. Tarifeye geçişini Vodafone CepMerkezi’nde gerçekleştireceklerdir, ama eğer kendin geçmek istersen ESNEKS yazarak 7000’e SMS atman yeterli.

Faturasız Esnek S Tarifesine Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone Sesli Yanıt sisteminden geçiş yapabilirsin.

4. Numaramı taşıdım ama başka bir tarifeye geçmişim, Faturasız Esnek S Tarifesine nasıl geçeceğim?
Numaranı Vodafone’a taşımanın üzerinden 30 gün geçmediyse sorun yok! Sonrasında SMS, Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone Sesli Yanıt Sisteminden geçiş yapabilirsin. Ayrıca ESNEKS yazıp 7000’e göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsin.

5. Esnek tarifemi nasıl esneteceğim?
17TL yüklediğinde Faturasız Esnek S tarifenin içeriğini otomatik olarak alacaksın. Ama olur da esnetmek daha fazla kullanmak istersen ihtiyacına göre paketler yaptık: Esnek spotify paketi ya da büyük seçim paketlere bir gözat ?

6. Bakiyemde 17TL yoksa nasıl ücretlenirim?
Bu bomba gibi tarifenin avantajlı içeriğinden yararlanabilmek için, her ay tarifenin yenilenmesi esnasında yeterli bakiyenin bulunması lazım. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyen yoksa tarife içeriğin hattına yüklenmez ? Her yöne konuşmaların dk’sı 46,25 Kr’den, SMS’ler ise adeti 0,33 Kr’den ve internet ise 15 Krs/10kb’dan ücretlendirilir.

7. Esnek tarifemdeki içeriği (dk,sms,internet) bitirirsem nasıl ücretlendirilirim?
Heryöne konuşmaların 46,25 kr/dk, smslerin 33 kr/adet, internetin ise 10kb/15kr ile ücretlendirilir. Böyle durumlarda iyisi mi 5 TL’lik büyük seçim paketlerine bir gözat.

8. Esnek tarife kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

9. Tarifemin yenilenmesi için bakiyem yetersiz, transferle yada cep avansla bakiye alsam tarifem yenilenir mi?
Evet.

10. Tarifeye geçiş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

11. Faturasız Esnek S Tarifesinde bahsedilen içeriğe sahip olmak için her ay kayıt olmam gereken bir paket var mı?
Hayır, Esnek tarifelere gelmen yeterli. Sen iptal etmediğin sürece, her tarife yenilemende bakiyen varsa otomatik olarak Esnek tarife içeriğin yüklenecek.

12. Tarife içeriklerimi nasıl sorgulayacağım?
Esnek Tarife içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapman gereken SOR ESNEKSMALL yazıp 7000’e SMS atmak.

Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife, paket, kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin. Detaylı sorgulama için ise DK; SMS; INTERNET SORGU; TL yazıp 7000’e yollayabilirsin.

13. Tarifeye geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler neler?
Tarifeyle beraber 3G servisin de açılır.

14. Tarifede kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
Faturasız Esnek S Tarifesi ile faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

15. Tarifede kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki döneme devretmez.

16. Tarifede bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1’le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

17. Esnek tarife ile kazanılan dk/sms/internet hakları ne kadar süreyle geçerli olur?
Esnek tarifendeki içeriklerin kullanım süresi 30 gün. Kullanılmayan bakiyen 30 günün sonunda silinir,bir sonraki aya devretmez.

18. Devir, şebeke içi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa esnetilen dk/sms/internet silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

19. Esnek tarifelerde minimum TL yükleme şartı var mı?
Hayır, ama tarifenin yenilenebilmesi ve avantajlı fiyatlarla konuşup mesajlaşman, internet kullanman için bakiyenin tarife ücreti kadar olması gerekir.

20. Numara değişikliği yapıldığında tarifem devam eder mi?
Devam eder.

21. Yabancı uyruklu aboneler Esnek tarifelerden yararlanabilir mi?
Hayır yararlanamaz.

22. Bir abone en fazla kaç hattıyla Esnek tarifelere geçiş yapabilir?
Maksimum 3 hattınla esnek tarifeden yararlanabilirsin.

7 thoughts on “Vodafone Faturasız Esnek S Tarifesi Her Yöne 750dk 5000 sms 2gb+2gb internet 22 TL

  1. Freezone esnek paketimi nasil iptal edebilirim 22 tl ye 750 dk 5000 sms 2 gb interne lutfen yardim edin

  2. 2 gün önce Yeni bir hat aldım esnek s tarifesine geçmek istedim şimdi hattımj taktığımda farklı tarife görünüyor esneks yazıp 7000 e göndrriyorm olmuyor ne yapmam lazm hatta kontor olmadığı için 542 arayamadım

  3. Gece tarifesi bu yapamadım.faturasız gece yazıp 3636ya gönderiyorum hatalı msj dio .napmam gerekiyor

  4. Gece tarifesini yapamiyorum faturasız gece yazıp 3636 ya gönderiyorum (DEGERLI MUSTERIMIZ, HATALI MESAJ GONDERDINIZ. 7000’I UCRETSIZ ARAYARAK BIRCOK ISLEMINIZI YAPABILIR VEYA http://WWW.VODAFONE.COM.TR‘YI ZIYARET EDEBILIRSINIZ.)
    Diyor ne yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir