Turkcell 4.5G hizmetine Hazırlık Kampanyası

Gectigimiz gunler ihalesi yapılan 4,5G ihalesinin ardından hız kazanan hazırlık çalışmaları turkcell de sizlerle.

Türkiye’de altyapı çalışmaları devam eden 4.5G iletişim hizmeti, artık geri sayım sürecinde. Şimdi Turkcell, 4.5G uyumlu sim kartları veriyor. Sizde bu sim kartı ücretsiz olarak değiştirmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezlerine gidebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile Turkcell İletişim Merkezlerine giderek eski sim kartını yeni 4.5G uyumlu sim kartlarla değiştiren müşteriler hem hiçbir ücret ödemiyor, hem de 1 GB hediye internet kazanıyor. Bu interneti cepten 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu 4.5G kampanyaları tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya hem faturalı hatlarda, hem de faturasız olan Hazır Kartlarda geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Herhangi bir Turkcell İletişim Merkezinden sim kartınızın değiştirilmesini sağladıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne 1GBGONDER yazıp 2222’ye göndermeniz durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Size gelen onay mesajı ile birlikte 1GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

 

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirme uygulaması süresiz olarak devam edecek. Fakat hediye olarak verilen 1 GB internet kampanyası 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar sim kartını değiştirip, SMS gönderdikten sonra 1 ay boyunca hediye 1 GB interneti kullanabilir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan he sim kart için bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya sim kart bazında düzenlenmektedir. Almış olduğunuz hediye 1 GB interneti sadece 1 defa alabilirsiniz ve 30 gün boyunca geçerli olur. 30 günün sonunda kullanmadığınız internet hakları silinecektir. İnternet sadece cepten kullanıldığında geçerlidir. Cep telefonu dışında ki cihazlardan internetin kullanılması ve bunun tespit edilmesi durumunda paketten düşmeyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir