TTNET: Yüksek Adil Kullanım Kotası İnternet Kampanyası

Adil Kullanım Kotası (AKK) kullanıcılara dayatılan gerçekten kötü bir uygulama. Sınırsız internet dahi alsanız bu kotaya takılabiliyorsunuz. Bu da sınırsız internet kulkanma özgürlüğünüzü kısıtlıyor. Bu kampanya ile AKK limitinizi biraz daha yükseltebilmeniz mümkün. İlgilenen ziyaretçilerimize duyurulur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TTNET kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 61 TL ödeyerek 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 100 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz internet paketini satın alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni başvuracak olan müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut TTNET müşterileri bu internet kampanyalarından yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacak. Kurumsal müşteriler de bu kampanyadan yararlanamazlar.

 

Kampanyaya nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayıp formu doldurarak, ya da herhangi bir TTNET ve ya Türk Telekom Grup mağazalarına başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurarak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Bu sayede 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Taahhüt süresi boyunca aboneliğinizi iptal edemez, ya da daha düşük bir internet paketine geçiş yapamazsınız.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz tüm indirimler ve ücretsiz hizmetler son faturanıza yansıyacaktır. Eğer kalan ayların aylık ödemeleri toplamı bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir