Teknosa’da Bonus Kart’lılara Özel 50 TL Bonus kampanyası

Teknoloji alışverişlerin de Teknosa'yı tercih eden Bonus Card lılar 50TL bonus kazanma fırsatını yakalıyor. 

Kredi kartı ile yapılan alışverişlere taksit sınırlaması getirilmesi nedeni ile kredi kartları artık alışveriş avantajı olarak taksitten çok kazandırılan puanlar için kampanya düzenlemeye başladı. Şimdi Bonus kampanyaları ile Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerde 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden Bonus kredi kartınızı kullanarak 500 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Aynı zamanda yasal sınırların izin verdiği en fazla taksit sayısı olan 9 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyaBonus kredi kartına sahip hemen tüm müşterilerin katılımına açıktır. Bonus ailesine ait kredi kartı olmasına rağmen kampanyadan yararlanamayan kartların listesini www.bonus.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

 

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Standart kredi kartı sahipleri bu kampanyadan herhangi bir kayıt işlemi yapmadan yararlanabilir. Fakat Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları bu kampanyadan yararlanmak için kayıt işlemi yapmak zorundadır. Kayıt işlemi yapmadan yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kartlar İçin Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu 3 kredi karta sahip olan müşteriler harcama yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kayıt mesajı göndermelilerdir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 4 gün geçerli olacaktır. 27 Kasım tarihinde başlayan kampanya 30 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir