Paraf kredi kartı yurtdışı alışverişlerde ülfaizsiz ve ücretsiz 7 taksit kampanyası

Yurtdışı alışveriş yapmak isteyen paraf kredi kartı sahipleri hem ücretsiz hem de faizsiz 7taksit fırsatından faydalanacak.

Paraf kredi kartı sahipleri yurtdışından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz faizsiz 7 taksit kolaylığından yararlanıyor. Kampanya kapsamında tüm ödemelerinizi 7 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya ayrıntıları

*Paraf gold ve Paraf Platin müşterilerimize özel, 100 TL ve üzeri yurt dışı alışverişlerinizi ekstra hiçbir ücret olmadan, 7 taksit ile ödeyebilirsiniz.
*Yurt dışında taksit fırsatından yararlanmak için YDTAKSİT boşluk kartın son 6 hanesini yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi yeterlidir.
*Uygulamaya katılım SMS’i kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan Telefon numarasından gönderilmelidir.
*Kampanyaya katılım için göndermiş olduğunuz SMS’te belirtilen kredi kartı ile harcama yapıldığı takdirde kampanyadan faydalanılabilmektedir.
*Kampanyaya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
*kampanyaya katılım SMS’ inin Türkiye’de gönderilmesi gerekmektedir.
*Sadece TL ekstrelerde taksitlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle USD ekstre talebiniz var ise, kampanya kapsamındaki tutarlar TL ekstrenizde taksitlendirilecektir.
*Kampanyaya yurt dışı internet harcamaları dahildir.
*Ticari kartlar, sanal kartlar,nakit avans işlemleri, kumarhane ve bahis sitesi harcamalar, faiz – komisyonlar ve K.K.T.C’den yapılan harcamalar ve yasal düzenlemeler gereğince kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamaları uygulamaya dahil değildir.
*Kampanyaya katılan müşteriler, daha önce yurt dışı 2 taksit kampanyasına da katılmış olmaları durumunda kampanya döneminde 7 taksit kazanacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir