Odeabank: kredi notunuza göre Size Özel Kredi Kampanyası

Kredi oranları bir zamanlar herkes için sabit bir uygulamaydı. Ancak şimdilerde bu uygulama bankalarca farklı şekillerde müşteri karşısına çıkıyor. Odeabank kredi notunuza göre size özel kredi imkânı sunuyor. Notu iyi olanlar daha uygun kredi çekebiliyor.

Odeabank, yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok alanda fırsat ve avantaj sunuyor. Şimdi Odeabank kampanyaları ile uygun koşullarda kredi de alabilirsiniz. Çünkü ihtiyaç kredilerinde faiz oranları %1,29 oranından başlıyor.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile kampanya süresinde başvuran müşteriler uygun faiz oranları ile 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilir. Kredinin faiz oranları kredi notunuza göre belirlenecektir. Kredi başvurunuzu SMK ile yapabilir ve istediğiniz Odeabank şube ya da PTT şubelerinden alabilirsiniz.

Kredinin Faiz Oranı Ne Olacaktır?

Kampanya kapsamında verilecek olan kredinin faiz oranı Kredi Kayıt Bürosu G3 notuna göre belirlenecektir. Kredi notu 1.200’e kadar olan müşteriler %1,59 faiz oranından yararlanırken, 1.200 ile 1.300 arası nota sahip olanlar %1,45 oranından yararlanacaktır. 1.301 ile 1.500 arası notlarda faiz oranı %1,39 olurken, 1501 üzerinde ki notlarda %1,29 faiz oranı uygulanacaktır.

 

Bu Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşının üzerinde olup, 75 yaşının altında olan tüm bireysel Odeabank müşterileri için geçerlidir. Kampanya sadece bireysel amaç için kullanılacak gerçek kişilerde geçerli olacaktır. İşletmeler ve tüzel kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyaya her başvuran kampanyadan yararlanamayabilir.

Krediye Nasıl Başvurabilirim?

Krediye başvuruyu SMS aracılığı ile ya da Odeabank şubelerine başvurarak yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne NAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı da yazarak 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi değerlendirilecek ve size yanıt gelecektir. Sadece kimliğiniz ile başvuru yaparak kredinizi alabilirsiniz.

Kredi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Odeabank gelir belgesi, adres beyan formu gibi evrakların hiç birisini istemiyor. Sadece kimliğiniz ile Odeabank şubelerine giderek kredi için başvuru yapabilirsiniz. Odeabank şubelerinin gerekli görmesi halinde evraklarda ve diğer prosedürlerde farklılık olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir