Media Markt: Worlde Özel 100 TL WordPuan Hediye kampanyası

Türkiye'de 10. yılını kutlayan MediaMarkt, worldcard sahiplerine hediye puan veriyor. Ayrıntılar sayfamızda. Teknoloji alışverişi planlayan worldcard sahipleri mutlaka göz atsın.

Mediamarkt.com.tr veya Media Markt mobil uygulamalardan tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde, 75 TL World puan, Yapı Kredi cüzdan katılımı ile yapılan alışverişlerinizde 100 TL World puan hediye!

Kampanya Detayı:
– Kampanya, 10-19 Kasım 2017 tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr ve mediamarkt mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapıalcak katılımlarda toplam 100 TL worldpuan hediye edilecektir.
– Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
– Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
– Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
– Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları dahil olup, business kartlar ve debit kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
– Kazanılan Worldpuan'lar 24 Kasım 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 5 Aralık 2017'dir.Kullanılmayan worldpuan’lar 6 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.
– Kampanya sadece online alışverişler için geçerli olup, mediamarkt mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.
– Kampanya kapsamında ürün ayırımı bulunmamaktadır.
– Kampanyaya sadece Yapı Kredi Worldcard’lar dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir