İş Bankası Bankamatik’ten 25 TL Maxipuan kampanyası

Harcadıkça kazandıran kampanyalar İş Bankası Bankamatik Kart sahiperine geldi. İş Bankası Bnakamatik kartla yapacağınız alışverişlerde 25 TL Maxipuan sizlere hediye! Kampanya detaylarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Son gün 16 Şubat.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İş Bankası kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında vadesi mevduat hesabınıza bağlı olan Bankamatik kartlar ile Market ve Akaryakıt sektörlerinden farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ya da daha fazla bir harcama yaptığınızda 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bankamatik kampanyaları öncelikle tüm İş Bankası Bankamatik kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Ayrıca kampanyadan bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartları da dahildir. Bu kredi kartları kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt olmalılardır.

 

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bankamatik kartları dışında ki kredi kartlarının kampanyadan faydalanabilmesi için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olması gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında İş Bankası Maximum sisteminde market ya da Akaryakıt sektörlerine kayıtlı olan iş yerlerinden 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olunur?

 

Kampanyaya kayıt olmanız için www.isbank.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada yer alan “Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAMPANYA yazıp,  bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyip, 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir