Gittigidiyor.com, world kart alışverişlerine 50 TL puan kampanyası 1-31 Aralık 2015

Gittigidiyor.com online alışveriş sitesinde world kart kullanarak alışveriş yapan müşterilerine 50TL'ye kadar world puan kazanma fırsatı sunuyor.

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye world puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

2015 Aralık ayının internet sitesi kart kampanyaları duyurulmaya devam ediyor. Büyük sitelerden ikisini ele geçiren world kart yine 50 TL ile sınırlı puan ile bu yılı kapatıyor. Yıl sonunu bekleyerek yüksek puan bekleyenler maalesef buna çok üzülecek.

 

Kampanyaya Yapı Kredi Kredi Kartları ile birlikte TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar da dahildir.

 

Kazanılan Worldpuan’lar 15 Ocak 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2016′ dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Business kartlar , banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Yapı Kredi Bankası ve GittiGidiyor kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir