Gittigidiyor Axess’e özel 100 TL hediye 1-15 Şubat 2016

Gittigidiyor.com adresinden Axess kredi kartı ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL değerinde Chip para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 Şubat – 15 Şubat arasında geçerli olacaktır. 

Alışveriş yaparak kazanmak isteyenler fırsatları kaçırmayın. 

1 Şubat tarihinden itibaren kampanya katılımı için GİTTİGİDİYOR yazıp 4566’ya mesaj gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 01-15 Şubat 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
Kampanya katılımı için “GİTTİGİDİYOR” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir.
Kazanılan chip paraların son kullanma tarihi 25 Şubat 2016’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 26 Şubat 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.
Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacaktır.
Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir