Fibabank’tan ihtiyacının resmini çeken Instagramcıya Kredi Kampanyası

İhtiyacın ber ne ise resmini çek ve instagramda paylaş, Fibabank'dan kredi fırsatını yakala.

Instagram Türkiye’de ilk kredi kampanyası Fibabanka’dan!

İhtiyacının fotoğrafını çekip Instagram’da paylaşan kullanıcılar çok özel bireysel kredi faiz oranlarından yaralanabiliyor. Ayrıca paylaştıkları fotoğrafları ile 250 TL tutarında GAP Mağazaları’ndan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Fibabanka’nın 5. yılına özel olarak düzenlediği yeni kampanya ile, 20 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Instagram hesabından #bankamyanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını paylaşanlar çok özel oranlar sunan Instagram Kredisi ile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kampanyadan faydalanan müşteriler “Instagrama özel” faiz oranları ile 30.000 TL ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkı kazanıyor.

Fibabanka’nın kampanya özelinde oluşturduğu instagram hesabında en çok beğeni toplayan 20 fotoğraf arasından, jürinin belirleyeceği 10 kişi 250 TL'lik GAP Mağazaları Hediye Çeki kazanıyor.

Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun, “Fibabanka stratejisinde sosyal medya çok önemli bir yer teşkil ediyor. Bankamızın 5. Yılında “Instagram Kredi Kampanyamız” ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Herkesi bankamızın sosyal medya hesapları ile tanışmaya davet ediyoruz.” dedi.

 

FibaBank Kampanyaları » Kredi Finans ve Hizmet Kampanyaları » Kampanya Detayları

Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 33 gün kalmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir