Cardfinans yılbaşı kampanyası 100 TL hediye (3-31 Aralık 2015)

Yılsonu geldi çattı. Yılbaşı kampanyaları hız kazandı. Cardfinans kredi kartı kullanıcıları, uye işyerlerinde yapacağı, aksesuar, giyim ve kozmetik gibi ürün alışverişlerinde puan kazanıyor.

Cardfinans beklenen yılbaşı kampanyasını duyurdu. Yeni yıla özel kampanya kapsamında bu ay 3-31 Aralık 2015 tarihleri arasında üye giyim, kozmetik ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL hediye para puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya katılımı için ARALIK yazıp 2273’e göndermelisiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Ocak 2016’ya kadar kullanılabilecektir.

Aynı günde aynı iş yerlerinde yapılan sadece ilk işlem ödül kazanabilecektir.
Toptan satış işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

Sanal kartlar, ticari kredi kartları, banka kartları ve ParaPuanla yapılan harcamalar,  toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda IPTAL ARALIK yazarak 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir