Boyner – YKM: 28 Kasım kelebek çıldırdı kampanyası

Boyner ve YKM’de 28 Kasım 2015 tarihine özel %50’ye varan indirim sizleri bekliyor. Kelebekli ürünlerde 28 Kasımda yapacağınız alışverişlerde karlı çıkabilirsiniz. Mutlaka yarın bir Boyner mağazasına uğramanızda fayda var.

Boyner’de 28 Kasım tarihinde Kelebek İndirimi kapsamında Net %50 indirim sunulacak. Milyonlarca kelebekli üründe %50 indirimin başlaması için son 2 gün kaldı!

Çılgın Kelebek fırsatı sadece 28 Kasım’da!
Boyner ve YKM müşterileri 28 Kasım’da ‘Kelebek’ işaretli milyonlarca ürünü yüzde 50 indirimli alabilecek! Ayakkabıdan spor giyime, kadın ve erkek ürünlerinden aktif giyime kadar ‘kelebek’ etiketli binlerce ürün, Boyner ve YKM Mağazaları’nda.

Kelebek etiketli markalardan bazıları şunlar:
İnci, Divaresse, Black Pepper, Beymen Studio, Kemal Tanca, Twigy, David Jones, House Of Camellia, Cotton Bar, Limon Company, Barbie, Monster High, Çift Geyik Karaca, North Of Navy, Altın Yıldız Classic, Beymen Business, Pierre Cardin, U.S Polo, Dagi, Sarar, T-box, Jack & Jones, Mustang, G-Star, Limon Company, Fabrika, Beymen Studio, Vero Moda, Only, Batik, Sister jane, Cotton Bar, Unique 21, KOM ve YAS, Blackspade, Ayşe Boyner’in seçkisiyle olan Boyner Fresh koleksiyonu.

Siz de 28 Kasım Cumartesi günü herhangi bir Boyner ve YKM Mağazası’na veya boyner.com.tr’ye gelin, tüm zamanların en çılgın kelebeğini kaçırmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir