Bonus: Kira Geliri Vergisi Ödemelerinde 3 Taksit Kampanyası

Kiralıkta evi olanlar, bildiğiniz gibi kira gelirleri için vergi dönemi geldi. Kira geliri vergisini ödemek isteyen Bonus Card kredi kartı kullanıcıları 3 taksit kampanyasından faydalanıyor ve zorlanmadan ödeme fırsatını yakalıyor.

1 Ağustos 2016 tarihine kadar Kira Gelir Vergisi ödemeleriniz www.gib.gov.tr'den Bonus kredi kartları ile 3 taksit fırsatıyla ödeyin…

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 15 Temmuz – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Gib.gov.tr'de GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da "Ödemeler" bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
  • Kampanyadan Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business , EASY , Filo Card kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay'le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir